Mapa infrastruktury rowerowej Lublina oraz okolic

[PRASA][Spotted: Lublin] Skradziono rower w Lublinie. Ktoś go widział? (zdjęcia)

 

 

fot. nadesłane

We wtorek 28 marca skradziono rower Panasonic MC CAT sprzed banku Millennium przy ul. Krakowskie Przedmieście 74 w Lublinie. Czy ktoś coś widział?

 

Do kradzieży doszło we wtorek (28.03.2017) między godz. 15:30 a 18:00 przy ul. Krakowskie Przedmieście 74. Skradziony rower to Panasonic MC CAT, taki jak na zdjęciu.

 

– Rower zostawiłem przed bankiem Millennium o 15:30, przy stacji rowerów miejskich, oparty był o stojak rowerowy (niestety nie przypiąłem go – tak, wiem baran ze mnie…). Po wyjściu przed 18:00 już go nie było… Nie wierzę, że ktoś go porwał z zamiarem zarobku: sprzęt bez bajerów a do tego dosyć zużyty (choć sprawny) bo jest ze mną wiele lat ale dla ma pewną wartość… głównie sentymentalną. Na mojego Panasonica była skierowana kamera ze stacji rowerów miejskich (nie zwalnia mnie to z zabezpieczania roweru, ale ktoś był chyba nierozgarnięty robiąc taki numer pod kamerą), kradzież zgłosiłem na Policję, ale żeby zwiększyć szanse odnalezienia mojego wierzchowca proszę o pomoc Spott’owiczów – komentuje całe zajście Czytelnik.

 

Cechy charakterystyczne: kolorystyka jak na zdjęciu, krótkie „rogi” na kierownicy, dzwonek widoczny na zdjęciu z plastrem taśmy izolacyjnej pod nim, wygrawerowane numery na ramie (Czytelnik niestety nie pamięta, rower może mieć nawet 20 lat), w zeszłym sezonie miał wymieniane pianki na kierownicy i tylną oponę.

 

Osoby, które mogą coś wiedzieć proszone są o kontakt pod numerem 997 lub bezpośrednio z redakcją.

 

Autor: Spotted: Lublin
Źródło: Spotted: Lublin
Link: http://spottedlublin.pl/skradziono-rower-w-lublinie-ktos-go-widzial-zdjecia/