Mapa infrastruktury rowerowej Lublina oraz okolic

[PRASA][UM Lublin] Drukuj stronę do PDF Drukuj stronę XI Pozarządowe Śniadanie Czwartkowe

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Pozarządowe Śniadania Czwartkowe. Spotkanie odbędzie się 15 września 2016 r. tradycyjnie o godz. 10.00 w siedzibie Referatu ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i partycypacji społecznej przy ul. Bernardyńskiej 3 (sala 109 - I piętro).

 

Nasz temat to: Rower w mieście. Jak wygląda infrastruktura rowerowa, kampanie rowerowe, jak działają organizacje rowerowe w naszym mieście?

W ramach spotkania uczestniczyć będą urzędnicy, którzy na co dzień odpowiadają za rozwój infrastruktury rowerowej, Lubelskiego Roweru Miejskiego oraz organizacje zajmujące się turystyką rowerową, rowerowym sportem, infrastrukturą oraz edukacją rowerową.

Spotkanie ma na celu zapoznanie się różnych grup, wymianę doświadczeń i nawiązanie oraz omówienie możliwości współpracy w przyszłości.

Na dyskusję przy kawie i smacznych daniach śniadaniowych zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedstawicieli lubelskich organizacji pozarządowych.

Zachęcamy do zabrania ze sobą ulubionych produktów i potraw śniadaniowych!

Pozarządowe Śniadania Czwartkowe to inicjatywa skierowana do lubelskich organizacji. Raz w miesiącu zapraszamy na nieformalne rozmowy przy kawie i poczęstunku. Organizatorami Śniadań Czwartkowych są referat ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i partycypacji społecznej oraz Fundacja Sempre a Frente.

Autor: UM Lublin
Źródło: UM Lublin
Link: http://www.lublin.eu/mieszkancy/obywatelski-lublin/organizacje-pozarzadowe/aktualnosci/xi-pozarzadowe-sniadanie-czwartkowe,436,581,1.html