Mapa infrastruktury rowerowej Lublina oraz okolic

[PRASA] Zdewastowali rower miejski. 18 i 13-latek wpadli w ręce strażników miejskich

Strażnicy miejscy z Lublina zatrzymali wandali dewastujących rower miejski na jednej ze stacji. Okazali się nimi być dwaj nastolatkowie w wieku 13 i 18 lat.
Do zdarzenia doszło w środę około godz. 23.15 w rejonie ul. Kowalskiej. Funkcjonariusz Straży Miejskiej pełniący służbę w Centrum Monitoringu Miejskiego zauważył jak dwóch młodych mężczyzn dewastuje rower miejski przy stacji.

Dyżurny powiadomił patrol. Strażnicy po kilku minutach zatrzymali sprawców zniszczenia roweru na przystanku MPK przy Placu Wolności. Ujęcie sprawców możliwe było dzięki nagraniom z monitoringu, na których zarejestrowany został nie tylko akt wandalizmu, lecz również trasa, jaką przemieszczali się mężczyźni. Patrol mógł ich zatrzymać, choć oddalili się z miejsca popełnienia wykroczenia.

Sprawcami aktu wandalizmu okazali się młodzi mężczyźni w wieku 18 i 13 lat. Zostali przekazani policji. Dodatkowo okazało się, że 18 latek był poszukiwany przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Skarżysku Kamiennej.

(fot. Dominik Wąsik)
Cytowanie całego artykułu za zgodą wydawcy.

Autor: Spotted: Lublin
Źródło: Spotted: Lublin
Link: http://spottedlublin.pl/zdewastowali-rower-miejski-18-i-13-latek-wpadli-w-rece-straznikow-miejskich/Strażnicy miejscy z Lublina, w nocy ze środy na czwartek, zatrzymali dwóch wandali, którzy zdewastowali rower miejski. Okazali się nimi dwaj młodzieńcy w wieku 13 i 18 lat.
 

Do zdarzenia doszło w środę prze
Możliwość cytowania tylko 5% treści reszta na stronie wydawcy.

Autor: Lublin 112
Źródło: Lublin 112
Link: http://www.lublin112.pl/lublin-zdewastowali-rower-miejski-wpadli-rece-straznikow-miejskich/