Mapa infrastruktury rowerowej Lublina oraz okolic

[PRASA][Miasto Lubln] Zaproszenie na przejazd rowerowy promujący program Rodzina Trzy Plus

W najbliższy wtorek (31 maja) o godz. 18:00 w ramach IV Lubelskich Dni Promujących Zdrowie odbędzie się m.in. przejazd rowerowy promujący  program Rodzina Trzy Plus. Do udziału w przejeździe zapraszamy rodziców bądź opiekunów z co najmniej jednym dzieckiem w wieku do 18 lat. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie zestaw oświetlenia rowerowego i bidon, liczba miejsc jest ograniczona.
Każdy uczestnik biorący udział w przejeździe powinien posiadać sprawny technicznie i wyposażony zgodnie z obowiązującymi przepisami rower. Start przejazdu planowany jest z parkingu Centrum Kultury (od ul. Hempla). Regulamin przejazdu znajduje się w załączeniu.

Trasa przejazdu: parking przy CK – Hempla/Kołłątaja - 3-go Maja - Dolna 3-go Maja - Solidarności - Tysiąclecia - Plac Zamkowy - Tysiąclecia - Unii Lubelskiej - Zamojska - Bernardyńska - Narutowicza - Okopowa -Hempla - parking przy CK. Mapka przejazdu w załączeniu. Przejazd potrwa ok. 1 godziny.

Udział w przejeździe wymaga wcześniejszego telefonicznego zgłoszenia do Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin pod nr tel. 81 466 34 42, w dniach od 24 do 29 maja 2016 r. w godzinach 9.00 – 14.00. Liczba uczestników w przejeździe jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Minimum pół godziny przed startem wszystkie zgłoszone osoby obowiązane są zgłosić się do punktu rejestracyjnego celem potwierdzenia uczestnictwa (namiot Programu „Rodzina Trzy Plus” przy parkingu CK). Po dotarciu do mety dla każdego uczestnika przejazdu przewidziane są upominki. m.in. komplet oświetlenia rowerowego, bidon.

Uczestnictwo w przejeździe będzie także okazją do skorzystania z serwisu rowerowego oraz do oznakowania pojazdu. Przypominamy, aby oznakować rower należy okazać dowód osobisty, fakturę zakupu roweru lub paragon i kartę gwarancyjną.

Więcej informacji na temat IV Lubelskich Dni Promujących Zdrowie znajduje się w zakładce Mieszkańcy.
Cytowanie całego artykułu za zgodą wydawcy.

Autor: Miasto Lubln
Źródło: Miasto Lubln
Link: http://lublin.eu/lublin/komunikacja/lublin-rowerowy/aktualnosci/zaproszenie-na-przejazd-rowerowy-promujacy-program-rodzina-trzy-plus,22,2987,1.html