Mapa infrastruktury rowerowej Lublina oraz okolic

[PRASA][Miasto Lubln] Drukuj stronę do PDF Drukuj stronę Uwaga rowerzyści! Utrudnienia na trasie rowerowej wzdłuż Bystrzycy

W poniedziałek 23 maja na trasie rowerowej wzdłuż Bystrzycy pomiędzy ul. Mełgiewską a al. Witosa rozpoczną się prace związne z naprawą nawierzchni i konstrukcji ciągu pieszo-rowerowego.
W ramach prac na odcinku około 250 metrów planowana jest wymiana i wzmocnienie części obrzeży ciągu pieszo-rowerowego z zabezpieczeniem go przed osuwaniem się w stronę rzeki, wymiana nawierzchni w miejscach szczególnie zniszczonych oraz likwidacja poprzecznych przełomów i zapadnięć. Prace w zależności od warunków atmosferycznych potrwają około tygodnia i zakładają zachowanie pełnej przejezdności trasy przez cały czas trwania remontu.

Z uwagi na charakter tego odcinka i małą szerokość pomiędzy skarpą a nasypem ul. Grafa prosimy o zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności.
Cytowanie całego artykułu za zgodą wydawcy.

Autor: Miasto Lubln
Źródło: Miasto Lubln
Link: http://lublin.eu/lublin/komunikacja/lublin-rowerowy/aktualnosci/uwaga-rowerzysci-utrudnienia-na-trasie-rowerowej-wzdluz-bystrzycy,20,2987,1.html