Mapa infrastruktury rowerowej Lublina oraz okolic

Targi rowerowe Kielce Bike-Expo 2015

Tegoroczne targi rowerowe Kielce Bike-Expo 2016 odbywały się w dniach 24-26 września w Kielcach. Tym razem do rowerów dołączyły motocykle - stad w nazwie imprezy obok Bike-Expo pojawiło się Moto-Expo. Na szczęście stoisk z motocyklami nie było dużo i w żadnym razie nie przytłoczyły one głównego tematu imprezy.
Pierwsze wrażenie na terenach targowych jest bardzo pozytywne - wszystkie pięć hal było szczelnie wypełnione stoiskami 240 wystawców (wzrost o 40 w stosunku do zeszłego roku). Tradycyjnie szósta hala była przeznaczona do testów rowerów a siódma na Maraton rowerowy, który odbywał się w sobotę.
Oto nasze subiektywne wrażenia z polskiej imprezy targowej:


Kawa Tak, to nie pomyłka. Chyba najbardziej zauważalnym (i to za pomocą kilku zmysłów) trendem w Kielcach była kawa. Kilku wystawców zainstalowało na swoich stoiskach profesjonalne ekspresy do kawy a do ich obsługi zatrudniono baristów.
Możliwość cytowania tylko 5% treści reszta na stronie wydawcy.

Autor: wrower.pl
Źródło: wrower.pl
Link: http://wrower.pl/reportaz/targi-rowerowe-kielce-bike-expo-2015-relacja-cz-1%2c6351.htmlOgólnie targi prezentowały się fajnie można było protestować nowe roweru z różnych dziedzin od zwyczajnych przez elektryki i poziome po nietypowe.

Było kilku przedstawicieli polskich firm zarówno od samych rowerów jak i dodatków rowerowych, można było też znaleźć inporterów