Warning: getimagesize(http://etzt.ekolublin.pl/imgs/plakat - poziom.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/swidnikm/public_html/mirl.info.pl/news/amp.php on line 54
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu
Mapa infrastruktury rowerowej Lublina oraz okolic

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Już za dwa tygodnie zaczyna się kolejna edycja Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Jak co roku jest to 16.09 - 22.09 września.

Zapraszamy na ETZT, którego celem jest promocja alternatywnych dla samochodu środków transportu w mieście, szczególnie komunikacji miejskiej, rowerów i poruszania się pieszo. Chcemy zachęcić mieszkańców i mieszkanki Lublina do zmiany nawyków transportowych (choćby na tydzień!)

W tym roku, w grupie kilkunastu różnorodnych inicjatyw, w ramach obchodów ETZT przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcyjnych wydarzeń, oraz przestrzenie w centrum Lublina w nowej odsłonie. Zarząd Transportu Miejskiego zachęca do darmowych przejazd komunikacją miejską w dniu 22 września - na podstawie ważnego dowodu rejestracyjnego.

Podczas Europejskiego Dnia Bez Samochodu (22.09) każda pierwsza godzina wypożyczenia roweru miejskiego (LRM) będzie darmowa!


Pełny harmonogram można znaleźć na stronie: http://etzt.ekolublin.pl/?name=harmonogram

W obchodach bierze udział dużo inicjatyw społecznych.
W tym roku wydarzenia objęte są Honorowym Patronatem Prezydenta.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału.

Wydarzenie na Facebook: http://fb.com/events/287335404966930/
Wydarzenie na Google+: https://plus.google.com/events/cv6krqjen2ql2prlsnmqm3gv600