Mapa infrastruktury rowerowej Lublina oraz okolic

Akcja: „Czytasz?”


W ostatnich latach coraz popularniejszymi formami promocji czytelnictwa i rozbudzania zainteresowań czytelniczych stają się różnego rodzaju akcje np.: Tydzień Bibliotek, Cała Polska Czyta Dzieciom, Noc Bibliotek, Narodowe Czytanie lub Bookcrossing i inne mniejsze formy działań jak Poczytaj przy kawie prowadzone prze z Filię nr 21 MBP wraz z restauracją Mandragora.

Filia nr 38 Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy ul. Relaksowej 25 w Lublinie rozpoczyna akcję pod hasłem „Czytasz?” Wybierasz się do biblioteki, ale nigdy nie możesz do niej dotrzeć? Nie martw się! Biblioteka przyjedzie do Ciebie! W dniach 22-26 sierpnia biblioteka przeniesie się w przestrzeń osiedli Sławin i Sławinek.

Zainteresowanych zapraszamy do wypatrywania roweru wypełnionego książkami. Do akcji może przystąpić każdy. Jeden uśmiech wystarczy, żeby do domu wrócić z ciekawą książką.

Od wczoraj na Sławinie i Sławinku można dostać na ulicy książkę. Po lekturze jest wybór u2013 albo ją zatrzymać lub zwrócić do biblioteki.
– Chodzi nam o to by mieszkańcy dowiedzieli
Możliwość cytowania tylko 5% treści reszta na stronie wydawcy.

Autor: reda
Źródło: Dziennik Wschodni
Link: http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/dostaniesz-ksiazke-na-ulicy-zabierz-albo-oddaj-do-biblioteki,n,1000185542.html