Warning: getimagesize(http://spottedlublin.pl/wp-content/uploads/2016/03/smallrower-e1458156823679.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/swidnikm/public_html/mirl.info.pl/news/amp.php on line 54
[PRASA][Spotted] Rowery dla najmłodszych mieszkańców w ramach systemu Lubelskiego Roweru Miejskiego
Mapa infrastruktury rowerowej Lublina oraz okolic

[PRASA][Spotted] Rowery dla najmłodszych mieszkańców w ramach systemu Lubelskiego Roweru Miejskiego


Rozbudowa systemu Lubelskiego Roweru Miejskiego zbliża się ku końcowi. Jedną z nowości jakie czekać będą na użytkowników w tym sezonie będą rowerki dla dzieci.
W chwili uruchomienia systemu do dyspozycji użytkowników będą dwie stacje „Lubelskiego Roweru dla dzieci” w wieku od 6 lat, zlokalizowane przy ul. Leszczyńskiego i ul. Długosza, z łącznie 20 jednośladami dla najmłodszych rowerzystów.

Zasady wypożyczania, oraz opłat są takie same jak w przypadku roweru do osób dorosłych, jedynie zwrot rowerków musi być dokonany w miejscu wynajmu.

Użytkowanie jednośladu dziecięcego jest możliwe pod nadzorem opiekuna prawnego, zarejestrowanego i posiadającego swoje konto w Systemie LRM. Opiekun zobowiązany jest do nadzoru jazdy dziecka aż do momentu zwrotu. Jako ciekawostkę, można przytoczyć fakt, że miasto Lublin jako drugie miasto na świecie wprowadza do samoobsługowego systemu roweru miejskiego, jednoślady dla dzieci.
Cytowanie całego artykułu za zgodą wydawcy.

Autor: Redakcja
Źródło: spottedlublin,pl
Link: http://spottedlublin.pl/rowery-dla-najmlodszych-mieszkancow/